درباره ما

_

سوشا تی وی رسانه فراگیر سلامت

_

با پشتوانه تجربیات کارشناسان رسانه، تولید محتوا و برنامه سازی تلویزیونی در کنار دانش متخصصان حوزه سلامت بر آن شدیم تا در راستای رسالت  آموزش عمومی و افزایش سطح آگاهی افراد جامعه در حوزه سلامت، بخصوص سلامت جنسی، رسانه ای علمی و کاربردی به وجود آوریم، تا اطلاعات مفید در اختیار هم میهنان عزیز قرار گیرد، باشد که بتوانیم نقشی بسزا در افزایش تحکیم خانواده و بهرمندی بیشتر همسران از لذت با هم بودن داشته باشیم.

بنیانگذار و مدیر مجموعه رسانه “سوشا تی وی”  آقای حسین علیاری با بیش از 30 سال سابقه برنامه سازی است. وی تهیه کننده و کارگردان تلویزیونی و عضو هیئت موسس کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری است. از بین آثار او در حوزه سلامت، خانواده و اجتماعی می توان به ساخت مجموعه برنامه “دکترسلام” با موضوع سلامت که از شبکه های یک، دو، پنج، آموزش و شبکه خبر سیما پخش شده/ مجموعه برنامه “حریم مهرورزی” با موضوع سلامت جنسی خانواده  که از شبکه های آموزش و شبکه سلامت سیما پخش شده/ برنامه “آیینه زندگی” با موضوع خانواده که از شبکه سحر و برنامه روزخوش با موضوع اجتماعی که از شبکه جام جم پخش شده و نیز مجموعه “آموزش سلامت جنسی خانواده” که از مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  پروانه نشر اخذ کرده و در حال توزیع است، اشاره کرد.

چشم انداز ما

چشم انداز ما
سوشا تیوی یک مجموعه پیشرو در افزایش کیفیت مراقبت های سلامت جنسی است. ما به فردیت احترام می گذاریم، مردم را از طریق ارتباطات باز و صادقانه توانمند می کنیم و تلاش می کنیم وفاداری هر فردی را که خدمت می کنیم، کسب کنیم.

ارزش های ما

ارزش های ما
پیشرفت مداوم در مراقبت های پزشکی و پیشرو بودن در حمایت از پزشکان و کارکنان مراقبت های سلامت جنسی در جامعه ما.

ماموریت ما

ماموریت ما
پیشرفت مداوم در زمینه سلامت جنسی

با ما در ارتباط باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر  و مشاوره رایگان تماس بگیرید